.

С. Поло Асн. Женски Патики Фустан

С. Поло Асн. Женски Патики Фустан

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дизајниран во кул, удобен памук, Американскиот Поло Асн. Цврстиот Фустан Со Врат нуди лесен стил за секојдневно носење. Врзете ги вашите омилени бели прикрадувања за спортско-кул изглед кој е разноврсен. Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Одговара : Тенок. Должина : Мини должина; хитови над коленото. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Карактеристики : V-врат; детали за логото на градите; директно полите. Женски Фустан За Патики Од Сад Поло Асн.

Спецификацијата