.

Дуксери Женски Круг Вратот Мода Секојдневен Долг Ракав Божиќ Печати Дуксер Блуза Девојки Дуксер На Дозвола

Дуксери Женски Круг Вратот Мода Секојдневен Долг Ракав Божиќ Печати Дуксер Блуза Девојки Дуксер На Дозвола

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Дуксери Женски Тркалезен Врат Мода Секојдневен Божиќен Дуксер Со Божиќни Ракави Блузи Блуза Девојки Дуксер На Клиренсдобредојдовте во нашата продавница. Наша цел е да ви служиме со прекрасна стока и се надеваме дека ќе уживате во вашиот шопинг овде.Женска Мода Со Кружен Врат Секојдневен Дуксер Со Божиќен Принт Со Долги Ракави Блуза Карактеристики : Овој Женски Дуксер со Долги Ракави е изработен од еластична и дише ткаенина, мек лесен и удобен, Удобен Е Наспроти Кожата. Карактеристики : Екипаж,Обични Врвови За Вежбање/Врвови Од Туника За Хеланки/Секојдневно Носење. Стил : Овие Печатени Врвови Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате Повод : Секојдневен,Дали,Роденден, за работа,Клуб,домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За И Зима. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, перење забави : машинско перење сезона : пролет, лето, Табела Со Големини : Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 106см/41.73 "Ракав : 70см/27.56" Должина : 68см/26.77 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 112см/44.09 "Ракав : 71см/27.95" Должина : 70см/27.56 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 72см/28.35" Должина : 72см/28.35 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 124cm/48.82 "Ракав : 73cm/28.74" Должина : 74cm/29.13 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 130см/51.18 "Ракав : 74см/29.13" Должина : 76см/29.92 " Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 136см/53.54 "Ракав : 75см/29.53 " Должина : 78см/30.71". УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Празничен Божиќен дуксер, опуштено вклопување, долги ракави, мека, густа изработка, растеглива ткаенина, лесна, мека и дише. Прекрасни дуксери за вашиот среќен Божиќ!. ПРЕКРАСНИ НАТПРЕВАРИ : Спарете го со фармерки, хеланки, шорцеви, слаби фармерки, сите бои беа лесни за облекување. Суштинско значење за секоја мода жени или девојка особено На Бадник!. РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : Одлично за носење На Божиќни забави, секојдневно, излегување, работа, секојдневна облека, шопинг, коктел, клуб. Погоден за сите сезони. КЛУЧНИ ЗБОРОВИ : Дуксери;Дуксери За Жени;Дуксер За Жени;Дуксери За Тинејџерки;Дуксер За Девојки;Дуксер;Дуксери За Жени;Дуксер На Екипажот;Дуксери За Девојки;Дуксер За Дуксер;Дуксери За Жени Лабаво Вклопување;Божиќен Клиренс;Божиќен Дуксер;Божиќни Дуксери За Жени;Божиќни Дуксери ЖЕНИ Плус;Соодветни Божиќни Дуксери;Божиќна Качулка;Божиќни Дуксери Жени.

Спецификацијата