.

Недефинирани Подароци Форт Левенворт Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци Форт Левенворт Кали Стил Краток Ракав Памучна Маица

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маичка Во Стилот На Форт Левенворт Кали го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Стил На Форт Левенворт Кали отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Спецификацијата