.

Жаба Дуксер За Тинејџерки Жени Колорблок Симпатичен Џеб За Печатење Лабави Дуксери Со Каваи Со Качулка Со Долги Ракави

Жаба Дуксер За Тинејџерки Жени Колорблок Симпатичен Џеб За Печатење Лабави Дуксери Со Каваи Со Качулка Со Долги Ракави

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1.Обични Врвови,, Секојдневен Дуксер,Моден Дуксер ,Долг Ракав, Дуксер Со Пуловер,Секојдневни врвови, Секојдневна Облека, Стилски и моден дизајн И зимски секојдневен Дуксер2.Материјал : полиестер, Изработен од ткаенина, мек и удобен.3.Дуксерот Со Дизајн На Качулка го прави Поудобен привлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање, Fall, Денот на Благодарноста,Танц,Изведба,Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сезона : Четири Сезони Пол : Женски Стил : Лежерна должина на Ракавот : Целосен Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Блуза овој врв на дуксери останете пријатни и удобни додека одите и од тренинг или сесија за одмор во овој мек и растеглив врв со долги ракави опремен со лента и манжетни. Прекрасниот пуловер лесно се совпаѓа со фармерки, панталони, чевли, патики или чизми. Тоа е задолжителен и правилен избор како подарок за вашите пријатели. Дамите зимски есенски врвови се погодни за носење за шопинг, дружење, престој дома, работа во канцеларија и друга дневна пригода. Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Обложувајте Суво/Мијте со слични бои, што ќе ја зголеми издржливоста на вашата облека. дуксери за жени,графички дуксери,дуксери со патент за жени,женски дуксери,дуксери за тинејџерки,женски модни дуксери и дуксери,слатки дуксери,кул дуксери,дуксери за тинејџери,дуксери со патент,преголеми дуксери,дуксери за девојчиња,женски дуксери,дуксери за девојки,дуксери за девојки,дуксери за девојки,соодветни дуксери за парови,соодветни дуксери,дуксери со дизајни,кархарт дуксери за жени,дуксери за ноќта на вештерките,дизајнерски дуксери,графички дуксери за жени,женски дуксери со патент,zетски дуксери,женски дуксери пуловер,дуксери со патент за жени,модни дуксери и дуксери за девојки,трендовски дуксери,женски дуксери,дуксер за жени,преголем дуксер за жени,дуксер за ноќта на вештерките,врат на екипажот дуксери,женски дуксер,дуксери на вратот на екипажот жени, дуксери за тинејџерки, дуксери жени.

Спецификацијата