.

Јужна Мис Златен Орли 25 Црна Брчка Вртливата Столица Со Хромирана Ребра

Јужна Мис Златен Орли 25 Црна Брчка Вртливата Столица Со Хромирана Ребра

DEN 3999.84

Достапност
Достапно за нарачка

Однесете го вашето искуство во пештерата на обожавателите на следното ниво додека се подготвувате да гледате како Вашата Јужна Мис Златни Орли носат дома уште една победа! Оваа Јужна Мис Златен Орли 25 " црна брчка вртливата столица со хромирана ребра сигурно ќе ве натера вас и вашите колеги навивачи да се засилат пред големиот натпревар. Неговата цврста челична рамка нуди долготрајна издржливост и исто така се одликува Со графика Со врвен квалитет На јужна Мис Златни Орли што со нетрпение очекувате да ја покажете! Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Материјал : 100% Челик. 25 "бар столче парови со 36" паб маса. Комерцијален квалитет, позлата-одделение челична рамка. Структурата обложена со прав обезбедува богата, елегантна, долготрајна завршница. Мери приближно 25" во висина.

Спецификацијата