.

Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Променете Ја Вашата Животна Понуда Перница-Фау Велур Медиум

Артверс Цитати Повеќебојна Позадина Променете Ја Вашата Животна Понуда Перница-Фау Велур Медиум

DEN 479.84

Достапност
Достапно за нарачка

Повеќебојна Позадина Променете Ја Вашата Понуда За Живот. Двострано печатење-поли" Вештачки Велур " материјал со скриен патент и вметнете. Од вашата трпезарија до влезот, до вашата спална соба или дневна соба, овој разноврсен килим може да оди каде било во вашата куќа. Украсен со комплементарни уметнички дела, овој шик дизајн совршено ќе одговара на вкусот на вашиот дом. Покријте = Машинско Перење Одделно Во Ладна Вода - Нежен Циклус-Благ Детергент - Не Избелувајте - Исушете Го Суво Ниско; Вметнете = Место Чисто / Суво Чисто Само Повеќебојната Позадина Го Менува Вашиот Животен Цитат. Двострано печатење - поли "Вештачки Велур" материјал со скриен патент и вметнување.

Спецификацијата