.

машка долна облека унисе гел шорцеви целосно дише гаќи за возење велосипед турнеја

машка долна облека унисе гел шорцеви целосно дише гаќи за возење велосипед турнеја

DEN 143.84

Достапност
Достапно за нарачка

Унисекс Поместена Гел Шорцеви Целосно Дише Гаќи за Велосипедизам Јава Туринг За жените информација за Производот : ✅ Мек материјал : Жените велосипедизам долна облека со мрежа внесува изработени од лесни, меки функционален материјал со двонасочна водат (полиестер 90%, elastane 10%), дише и hardwearing✅ Анти-бактериски : гелот седиште баласт на овие велосипедизам под-шорцеви има вентилација дупки за да апсорбира влага и пот, па тие сува брзо; својства се направи шорцеви не само што се многу удобно, но исто така и плакот-слободен✅ Баласт : Ова се водат велосипедизам долна облека со 3 D пена, гел соочи се дистрибуира притисок се врши од страна на телото на седлото рамномерно, што значи нема повеќе болка од седење, па можете да се чувствуваат удобно на подолг вози Оваа седиште перница е направен посебно за жените✅ Совршено се вклопуваат : Ова се жените велосипедизам долна облека има тесна се вклопуваат, што ќе ви овозможи да се движат слободно, заедно со делот материјал, Благодарение на намалување на нога, оваа велосипедизам долна облека има кул, класичен изглед На широк корселе обезбедува не се лизга, удобно се вклопуваат✅ ве Молиме имајте во предвид : Ве молиме прочитајте ја табелата на левата за големината На мулти-ден велосипедизам патувања, тоа е вреди да пакување една или две дополнителни парови на велосипедизмот долна облека за да ги промените во Пакет се вклучуваат : 1 * Велосипедизам гаќи Забелешка: ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлината и на екранот се Должи на рачно мерење, ве молиме да се дозволи грешка на 1-3cm ве Молиме проверете ја големината на табелата внимателно пред buyin Size USUKEUWaist Thing Length S483458-80cm/22.83"-31.50"34cm/13.39"21cm/8.27"M6103660-84cm/23.62"-33.07"36cm/14.17"22cm/8.66"L8123862-88cm/24.41"-34.65"38cm/14.96"23cm/9.06"XL10144064-92cm/25.20"-36.22"40cm/15.75"24cm/9.45"XXL12164266-96cm/25.98"-37.80"42cm/16.54"25cm/9.84"Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Waist : 58-80cm/22.83"-31.50"Thing : 34cm/13.39"Length : 21cm/8.27"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Waist : 60-84cm/23.62"-33.07"Thing : 36cm/14.17"Length : 22cm/8.66"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Waist : 62-88cm/24.41"-34.65"Thing : 38cm/14.96"Length : 23cm/9.06"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Waist : 64-92cm/25.20"-36.22"Thing : 40cm/15.75"Length : 24cm/9.45"Size : XXLUS : 12 UK : 16 EU : 42 Waist : 66-96cm/25.98"-37.80"Thing : 42cm/16.54"Length : 25cm/9.84" Мулти-боја. Интимни. Плус Зизе. Лето. 2022.

Спецификацијата