.

СОНЦЕ Bluetooth Картичка Слушалки Преклопен Полнење За Музички Игри

СОНЦЕ Bluetooth Картичка Слушалки Преклопен Полнење За Музички Игри

DEN 500.64

Достапност
Достапно за нарачка

Разновиден : Поврзете се со кој било уред или картичка преку Bluetooth, вклучувајќи паметни телефони, таблети и компјутери, за да уживате во висококвалитетен звук за забава или образование. Слушајте музика, гледајте филмови, гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или користете за учење на далечина, виртуелни часови, аудио книги и многу повеќе. ПРЕКЛОПУВАЊЕ : слушалките се преклопуваат, што ви овозможува да се складирате кога не сте во употреба и да се вклопите во торба или каде било без да заземате многу простор. Удобно за носење : Удобните слушалки со прилагодлива лента за глава и меки перничиња за уши обезбедуваат персонализирано вклопување и уживаат во долготрајна удобност кога ги користите слушалките на училиште, дома или додека патувате!. Висок Квалитет : висок верност хифи квалитет на звукот, вградена батерија на полнење, време на подготвеност до 360 часа. 2 методи за поврзување со синџир за задоволување на вашите различни потреби. СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие слушалки се одличен подарок за секоја пригода. Идеални слушалки за компјутерско учење и училишни активности. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА СПОДЕЛИ СОНЦЕ ЗА ДА ИСТРАЖИТЕ ПОВЕЌЕ КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ! Разновиден : Поврзете се со кој било уред или картичка преку Bluetooth, вклучувајќи паметни телефони, таблети и компјутери, за да уживате во висококвалитетен звук за забава или образование. Слушајте музика, гледајте филмови, гледајте ТЕЛЕВИЗИЈА или користете за учење на далечина, виртуелни часови, аудио книги и многу повеќе. ПРЕКЛОПУВАЊЕ : слушалките се преклопуваат, што ви овозможува да се складирате кога не сте во употреба и да се вклопите во торба или каде било без да заземате многу простор. Удобно за носење : Удобните слушалки со прилагодлива лента за глава и меки перничиња за уши обезбедуваат персонализирано вклопување и уживаат во долготрајна удобност кога ги користите слушалките на училиште, дома или додека патувате!. Висок Квалитет : висок верност хифи квалитет на звукот, вградена батерија на полнење, време на подготвеност до 360 часа. 2 методи за поврзување со синџир за задоволување на вашите различни потреби. СОВРШЕН ПОДАРОК : Овие слушалки се одличен подарок за секоја пригода. Идеални слушалки за компјутерско учење и училишни активности. ПОСЕТЕТЕ ЈА ПРОДАВНИЦАТА СПОДЕЛИ СОНЦЕ ЗА ДА ИСТРАЖИТЕ ПОВЕЌЕ КВАЛИТЕТНИ ПРОИЗВОДИ!.

Спецификацијата