.

Викерман 17 Вештачка Карирана Поинсетија Божиќно Стебло, Цветен Акцент Празничен Декор, Пакет, Црвено И Бело

Викерман 17 Вештачка Карирана Поинсетија Божиќно Стебло, Цветен Акцент Празничен Декор, Пакет, Црвено И Бело

DEN 2.67

Достапност
Достапно за нарачка

Викерман 17 " Вештачки Црвени И Бели Карирани Точки Божиќно Стебло. Се продава како комплет од 4 парчиња. Овој спреј е совршен акцент за вашите празнични аранжмани, се одликува со богата боја изработена од издржлив материјал со жица низ ливчињата и стеблото за лесно обликување. Мери 17 инчи од врвот на цветот до дното на стеблото, главата на цветот е 12"w. Подобрете го вашиот сезонски или целогодишен декор со овој вештачки спреј. Од кујната до централниот дел на трпезаријата, фарма до модерниот дом, овој спреј сигурно ќе инспирира. Додадете текстура и длабочина на вашите проекти за украсување празници со овој прекрасен спреј. Овој издржлив спреј е без одржување и ќе одговара на секој декор. За дополнителни комплементарни акценти видете ги многуте стебла и грмушки достапни Од Викерман. Викерман е лидер во индустријата од 1940 година. Уживајте во овој експерт дизајниран декорација околу вашиот дом. Викерман 17 " Вештачка Црвена И Бела Карирана Поинсетија Божиќно Стебло, 4 по торба.

Спецификацијата