.

Вестин Е-Серија Чекор Барови

Вестин Е-Серија Чекор Барови

DEN 3206.72

Достапност
Достапно за нарачка

Вестин Е-Серија Чекор Барови (Полиран Нерѓосувачки) Вестин Е-Серија Чекор Барови (Полиран Нерѓосувачки) Се Вклопува Изберете : 2010 ФОРД Ф150 СУПЕРКРИП 8 Цил 4.6 Л 2011,2013 ФОРД Ф150 8 Цил 5 Л 2014 ФОРД Ф150 супер КАБИНА 6 Цил 3.5 Л 2009 форд ф150 8 Цил 4,6 Л И Повеќе - Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Спецификацијата