.

Стерлинг Сребрена Фенси Дијамант Сече Отворена Врска Кабелски Синџир w Јастог Затворач-24

Стерлинг Сребрена Фенси Дијамант Сече Отворена Врска Кабелски Синџир w Јастог Затворач-24

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Нашата Колекција Накит Од Благородни Метали содржи повеќе од 1.000 накит што пука со фин накит во широк спектар на изглед. Многу парчиња се акцентирани со дијаманти, ЦЗ, кристали и скапоцени камења за стилови кои се движат од секојдневен до елегантен, додека некои парчиња се позлатени со родиум за тој многу баран брилијантен бел сјај. Мајка на бисер, природни камења и слатководни култивирани бисери ја слават убавината на природата и нудат карактеристичен изглед за подобрување или редефинирање на вашиот стил. Тематските парчиња ви овозможуваат да ја изразите вашата личност, како и хоби и интереси што ве прават уникатни. **Сите производи доаѓаат со кутија за презентација / подарок.**. ***За какви било посебни упатства или какви било други детали, ве молиме контактирајте не преку e Bay и ние ќе ви помогнеме најдобро што можеме. Стил : Кабелски Синџир Со Отворена Врска. Метал : 925 Стерлинг Сребро. Должина на синџирот : 24" Ширина На Синџирот : 11,5 мм Грам Тежина( Прибл) : 122,66 гр. Затворач / Тип На Затворање : Јастог Канџа. Заврши : Дијамант Сече.

Спецификацијата