.

Адисон Хитс Еванс Геометриски сив килим од слонова коска

Адисон Хитс Еванс Геометриски сив килим од слонова коска

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Едноставните геометриски дизајни продолжуваат да бидат сите бес со денешниот потрошувач. Оваа област килим испорачува голема на овој тековен тренд и го прави тоа во сите денешни најжешки бои на сива и слонова коска. Одликувајќи се со зачудувачки висок/низок ефект за додаден текстурален интерес за супер меки, но сепак издржливи полипропилен и полиестерски влакна, овој килим ги има сите. 7 ft. 6 in. L x 5 ft. 3 in. W. Преоден стил. Машинска ткаена. Исечете го купот. Направено од полипропилен и полиестер. Направено во Египет.

Спецификацијата