.

Компатибилен Со Samsung Galaxy Телефонски Случај, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова-Симпатична Кутија Мажи Жени, Флексибилен Силиконски Шок-Отпорен Случ

Компатибилен Со Samsung Galaxy Телефонски Случај, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова-Симпатична Кутија Мажи Жени,

DEN 271.84

Достапност
Достапно за нарачка

[Врвен Квалитет] Изработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.[Целосна Заштита На Работ] Лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.[Единствена Карактеристика] Лесен За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.[Поддршка Безжичен Полнач] мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Врвен Квалитетизработен од висококвалитетен силиконски материјал, овој случај нуди удобно држење.Мек, тенок, но прилично цврст, тој е дизајниран за долгорочна употреба.Целосна Заштита На Работ лесен за чистење. Отпорен на гребнатини, прашина и истури. Чувајте ја совршената форма на вашиот уред.Единствена Карактеристикалесни За Оние во Движење.Не носете гира наоколу во џебот.Ултра елегантен, ултра тенок.1мм подигната заштита на предните усни.Поддршка безжичен Полнач мекиот и тенок дизајн на вклопување го прави безжичното полнење поудобно, не треба да ја отстранувате силиконската заштитна кутија.Лесна Инсталацијалесен, лесен дизајн за држење совршен за секојдневна употреба. Отворените исечоци нудат поудобно полнење без отстранување на куќиштето. Компатибилен Со Телефонска Кутија Samsung Galaxy A11, Крава-Печатење-Апстракт-Уметност-Црно-Бело-Розова-Слатка41 Случај Мажи Жени, Флексибилен Силиконски Отпорен На Удари За Samsung Galaxy A11.

Спецификацијата