.

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Плус Големина Костим За Капење Мода Повеќебоен Градиент Трегери За Печатење Во Боја Боксерски Панталони Сплит Кости?

Женски Костими За Капење Контрола На Стомакот Плус Големина Костим За Капење Мода Повеќебоен Градиент Трегери За Печатење Во

DEN 407.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жените Мода Разнобоен Градиент Боја Печатење Трегери Боксер Панталони Жените Сплит Костим за Капење точка специфичност1.Сплит костими за капење,умерено сечење и покривање на дното.Отстранлив мек градник поместен, немате под жица, покажете ја вашата фигура.2.Убава еластичност на половината лесна за носење, а стилот со висок крој ве прави да изгледате витко, секси и уникатно, ви покажува повеќе ласкави.3.Овој бикини костим за капење за жени со секси покриеност, моден костим за капење, совршен за одмор, пливање, базен, плажа, кампување, трчање на плажа или друга пригода.4.Препорачајте Миење Раце И Закачете Суво Со Ладна Вода. Ве молиме не користете Белило.Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен,Морски Материјал : Полиестер, Најлондекорација : Должина На Необлекување : Редовен Стил : Секси, Каузален Пакет вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костим За Капење (Содржи Подлога за Гради) + 1 ПАРЧИЊА стебла за Пливање ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 см ви благодариме и убав ден!Табела со големина на облека : Табела Со Големини : Големина : С Биста : 72см/28,35" Половината : 66см/25,98 "Колкови : 88см/34,65". Големина : М Биста : 76см/29.92 "Половината : 70см/27.56 " Колковите : 92см/36.22". Големина : Л Биста : 80см/31.50 "Половината : 74см/29.13 " Колковите : 96см/37.80". Големина : XL Биста : 84cm/33.07 "Половината : 78cm/30.71 " Колковите : 100cm/39.37". Големина : XXL Биста : 88cm/34.65 "Половината : 82cm/32.28 " Колковите : 104cm/40.94". Големина : XXXL Биста : 88cm/34.65 "Половината : 86cm/33.86 " Колковите : 108cm/42.52". Големина : XXXXL Биста : 92cm/36.22 "Половината : 90cm/35.43 " Колковите : 112cm/44.09". Големина : XXXXXL Биста : 96cm/37.80 "Половината : 94cm/37.01 " Колковите : 116cm/45.67" Женски Костими За Капење; Плус Големина Костим За Капење За Жени. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Најдобри Празнични Подароци за Мама, Сопруга или Жени Што ги Сакате. Совршен за Тропски Одмори, Лето, Плажа И Базен, Меден Месец. Ве молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини За Специфични Мерења за Да Постигнете Вклопување.

Спецификацијата