.

67. Фт Божиќни ПОРТОКАЛОВИ ЛЕД Светла, Брои Портокалови Жичени Светла За Декорација На Божиќната Забава За Ноќта На Вештерките

67. Фт Божиќни ПОРТОКАЛОВИ ЛЕД Светла, Брои Портокалови Жичени Светла За Декорација На Божиќната Забава За Ноќта На Вештерките

DEN 287.84

Достапност
Достапно за нарачка

LED светлата НА батеријата имаат флексибилни жици што го олеснува закачувањето насекаде и на нешто како дрвја, венци, дворови, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, дом, светла за декор на фестивалот и многу повеќе. Совршен и За Божиќ, Денот на Благодарноста и многу повеќе празници. СУПЕР ВРЕДНОСТ. Нашиот комплет за празнични светла е составен од 200 точки ПОРТОКАЛОВА ЛЕР во зелени жичени светла. Ова е исто така стринг светла на батерии (батеријата не е вклучена) со мерења од 67,3 стапки. Растојанието за секоја сијалица е 4 инчи со секоја големина на светилки од 3мм*16мм. ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ. Овие стринг светла имаат флексибилна и издржлива зелена жица што го прави полесно и поудобно да висат насекаде. Исто така, овозможува врска од крај до крај да го прошири вашиот лесен декор и да го направи вашето место многу посветло и живо. Може да работи во 8 различни режими на осветлување кои исто така можете да ги промените во зависност од саканиот стил и расположение на осветлување. Совршени ПРАЗНИЧНИ СВЕТЛА. Светлата на батеријата имаат флексибилни жици што го олеснува закачувањето насекаде и на нешто како дрвја, венци, дворови, жива ограда, огради, столбови, свадби, празници, дом, светла за декор на фестивалот и многу повеќе. Совршен и За Божиќ, Денот на Благодарноста и многу повеќе празници. ВОДООТПОРЕН. НАШИТЕ ЛЕД-жични светла се водоотпорни и можат да заштитат од прскање вода дури и при дожд. Совршен натпревар за употреба и за надворешна и за внатрешна декорација на домашна забава. ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕ. Обезбедувањето одлично искуство за купување е наш главен приоритет за нашите клиенти. Слободно испратете ни порака преку "контакт продавачи" доколку производите не ги исполнуваат вашите очекувања. Прославите започнуваат ВО ЏОЈИН!.

Спецификацијата