.

Голема Уметност Сега Афро Девојка Од Фарида Заман Платно Уметност Поставете Секој 14w 14H

Голема Уметност Сега Афро Девојка Од Фарида Заман Платно Уметност Поставете Секој 14w 14H

DEN 5200.00

Достапност
Достапно за нарачка

Афро Девојка I & II Од Фарида Заман е висококвалитетен комплет од 2 парчиња музејско платно со црно обоени страни. Завршената големина на секое парче е 14 " Х 14", и има длабочина 0,75". Постои ув заштитна обвивка во текот на целата слика, и таа е подготвена да висат на вашиот ѕид без хардвер потребен. 100% Гарантирано Задоволство. Наслов На печатење : Афро Девојка I & II, Уметник : Фарида Заман. Завршена Големина : 14х14 инчи, Длабочина на Шипката : 0,75 инчи. Музеј Завиткајте Платно со црно обоени страни и УВ заштитна обвивка на целата слика. Prot Заштитна Обвивка-Ја Зачувува Бојата и Квалитетот. Лесно виси Со Стандардна Завртка за Гипс картон (не е вклучена).

Спецификацијата