.

Трговска марка ликовна уметност Лани Рут 25 платно уметност од Дин Русо, бел мат, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Лани Рут 25 платно уметност од Дин Русо, бел мат, рамка од бреза

DEN 2601.60

Достапност
Достапно за нарачка

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Лани Рут 25“ платно уметност од Дин Русо, Бели мат, рамка од бреза : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Спецификацијата