.

Мажи Хуачен Хавајски Кошули Денот На Независноста Забава Шарени Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Тропски Празнични Кошули На Плажа Во Клиренс

Мажи Хуачен Хавајски Кошули Денот На Независноста Забава Шарени Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Тропски Празнични Кошули

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Машки Хавајски Кошули Денот На Независноста Забава Шарени Кошули Со Кратки Ракави Кошули Со Копчиња Тропски Празнични Кошули На Плажа Хавајски Кошули Денот На Независноста Забава Шарени Кошули Со Копчиња Со Кратки Ракави Тропска Празнична Плажа Shirts Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни.3.Совршено со вашите омилени црни тексас фармерки итн.4.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!5. Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Менокација : Дневен,Секојдневен,Партиматеријал : 97% Полиестер,3% Спандекспатер Тип : печатење должина на ракавот : краток ракав : Секојдневен,Моден : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : машка кошула од 1 парче / Висококвалитетен Материјал, висококвалитетна кожа од мека ткаенина-пријателски, Дише И Апсорбира Пот, Ве Одржува Ладни И Опуштени Цело Време, Особено Во Жешкото Лето. Технологијата за отстранување на влага ве одржува ладни и суви. Таг-слободен за да се спречи иритација. ●Класична должина за лесно напикување. ● Издржливи шевови.

Спецификацијата