.

Мауи Детоксикација На Влага + Шампон За Вулканска Пепел, оз

Мауи Детоксикација На Влага + Шампон За Вулканска Пепел, оз

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Косата изгледа досадна и оптоварена? Кадрици не се намотуваат како што треба? Нека сјаат повторно со помош На Нашиот Шампон За Детоксикација + Вулканска Пепел. Помешан со егзотичен вулкански пепел, цитрусно масло од бергамот и екстракт од лут ѓумбир, овој шампон за разјаснување ќе помогне да се освежи косата за сјаен, здрав сјај. Мауи Влагата започнува со уникатна мешавина со сок од алое вера и се внесува со чиста кокосова вода, за разлика од некои други производи за коса кои започнуваат со дејонизирана вода како нивна прва наведена состојка. Резултатите? Навлажнети нишки и здрав сјај со секоја употреба. Откријте свежи, непрекинати нишки со детоксикација На Вулканска пепел од Вулканска пепел од Мауи. Прочистете ги жиците и скалпот без да ја соголите нивната суштина Со Шампон Од Вулканска Пепел Од Вулканска Пепел Од Мауи. Мауи Вулканскиот Шампон Од Пепел помага за длабоко чистење, отстранување на насобраните и освежување на жиците. Освежувачка мешавина натопена со егзотичен вулкански пепел, цитрусно масло од бергамот и екстракт од ѓумбир. Со алое вера како прва состојка за навлажнети нишки и сјај со здрав изглед со секоја употреба. Нема сулфати. Безбедно за коса третирана во боја. Работи на досадна, пренатрупана коса.

Спецификацијата