.

Часовникот за мажи на Наутика Лисабона

Часовникот за мажи на Наутика Лисабона

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Наутика за мажи на Наутика Лисабона - Модел : NAPLSN001 - Цена на мало : 215,00 УСД - Дијаметар на случај : 44мм - UPC : 656086083040 - Отпорен на вода : 200 метри / 656 стапки / 20 атмосфера - Петгодишна ограничена гаранција на производителот Наутика Наутика Менс ЛИСБОНА 44мм.

Спецификацијата