.

Колекција на ournoureуни жени кенова тркалезна пети блок пета Челзи чизми

Колекција на ournoureуни жени кенова тркалезна пети блок пета Челзи чизми

DEN 1199.84

Достапност
Достапно за нарачка

Колекцијата Kenova By Journee е враќање од 90 -тите години што брзо ќе стане глава во вашиот плакар. Панелите со близнаци за истегнување се вградени во оваа веганска кожа чили -бути за флексибилно вклопување. Овој гроздобер стил е усовршен со табулатори за влечење, lug ѓон и ох-толку мека 4 мм удобна пена ™ подножје. Во колекцијата Journee, нашите чизми ќе ви го дадат тој удобен, но стилски изглед, совршен за кога сте во канцеларија до забавна ноќ надвор со девојчињата. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : 1-инчен. Висина на вратилото : 5 инчи. Врвен обем : 10 инчи. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Повлечете. Стил на пети : круг. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Спецификацијата