.

Airhead Type III Neolite Bliss Women Life Life, розова црна боја

Airhead Type III Neolite Bliss Women Life Life, розова црна боја

DEN 399.84

Достапност
Достапно за нарачка

Уживајте во удобниот фит и стилски изглед на оваа висококвалитетна женска јакна на Неопрена. Надворешната обвивка од неолит и неолитот внатрешно на овој елек обезбедуваат долга услуга, брзо сушење и мала тежина. Овој елек има мека плови за пена за дополнителна удобност и дополнителни широки потпирачи за полесно движење. Airhead Type III Neolite Bliss Women Life Life, розова/црна : мека, удобна неолитска школка. Неолитска постава за мала тежина и брзо сушење. Затворање на патент. Две 1-1/2 "Широки прилагодливи ремени. Пена : ПВЦ/ЕПЕ. Боја : розова.

Спецификацијата