.

Дианли Комплети За Жени Трендовски Женски Модни Спортски Комплети Со Долги Ракави Пуловер Џемпер Со Џеб И Еластични Долги Џогери Панталони Комплет Дуксер Комплет?

Дианли Комплети За Жени Трендовски Женски Модни Спортски Комплети Со Долги Ракави Пуловер Џемпер Со Џеб И Еластични Долги Џогери

DEN 2.33

Достапност
Достапно за нарачка

Овие Женски Комплети се изработени од висококвалитетен материјал од памучна мешавина, мек на допир, лесен и течен,облечен удобно и не иритирачки. дводелен салон за жени/кратки комплети за жени/комплет за пижами/салон кратки комплети за жени/2 парчиња облека/кратки облеки за жени 2 комплети за парчиња/женски комплет за пижами/2 парчиња комплет за дневна соба/женски комплети за пижами 2 парчиња/женски комплети за кратки комплети/летни комплети за жени/женски кратки комплети/кратки комплети за жени 2 парчиња облека/2 парчиња летни комплети за жени/салон за жени/дводелни комплети/летни облеки за жени 2 комплети за парчиња/2 комплети за жени лето/пижами комплети за жени/жени 2 комплети за парчиња лето/женски комплети за појавување/соодветни кратки комплети за жени/2 парчиња облека за жени лето/лето дводелен комплет/две парчиња/облека за жени/женски летни комплети/женски дводелни комплети лето/жени 2 парче салон сет/женски пижами комплет/жени 2 парчиња облека.01" Должина На Блуза : 70см/27. ПОВОД : Женски Комплети Погодни За Состанување, Свадба, Бритдеј, Коктел, Забава, Клуб, Вечера, Плажа, Одмор, Одмор И Секојдневно Wear.56" Должина На Панталони : 103см/40.И можете да ја пеглате на ниска температура и да ја закачите сува.

Спецификацијата