.

Simplmasygeni Мажи Обични Панталони Дозвола Панталони Трендовски Карго Мода Класичен Twill Работа Носат Борба

Simplmasygeni Мажи Обични Панталони Дозвола Панталони Трендовски Карго Мода Класичен Twill Работа Носат Борба

DEN 391.84

Достапност
Достапно за нарачка

Машки Товарни Панталони Тенки Мулти Џебни Прави Панталони Спортски Комбинезони На Отворено Панталоникарактеристики : easон : Алборд шорцеви погодни за атлетски / мускулести изградени, ја покажува вашата прекрасна крива. Ковчезите за пливање се погодни за сите, и за внатрешни и за надворешни активности. Како што се : одење,трчање,теретана,пливање, на плажа или дома итн.Лесни удобни шорцеви за пливање што дишат, лесна и брза сува ткаенина, покриен еластичен појас со врвка за влечење.Кратки костими за капење совршени за пливање, сурфање, релаксирање на сонце, играње плажа или базен, пливање, трчање и тренинг. Сезона : четири сезони пол : малеокација : отворено, слободно време, дневен материјал : памучен стил : мода, слободно време, хаваифит : Одговара на големината на дебелината : стандардно како да се исчисти : рачно миење ладно, закачување или сушење што добивте : 1 ПАРЧЕ машки шорцеви Едноставни Масигеникс Мажи Обични Панталони Панталони Трендовски Карго Модна Класична Борба За Носење На Работа. ☞Лесни и удобни : Изработени од издржлив материјал за облека со супер мек и пријателски за кожата допир, овие панталони за мажи се лесни и и овозможуваат на кожата да дише додека останува топла за одлично искуство со есенско и зимско носење. Дури и самото носење нема да изгледа монотоно и лесно, ќе ви даде доволно топлина. ☞Разноврсна и лесна за совпаѓање : овие машки панталони може да се носат со џемпери, машки палта, машки долги ракави, тексас јакна, блуза,термална долна облека и друга облека, истовремено обезбедувајќи различни бои и различни стилови. Можете да изберете широки панталони за нозе, фармерки, тенки панталони и карго панталони, за да одговараат на различна врвна облека, верувам дека тоа ќе биде вашиот прв избор да патувате да носите. ☞Повеќе прилики : тенкиот дизајн на овие панталони за мажи прави да изгледате уште поубаво. Погоден за сите активности на отворено, како што се тренинг, кошарка, фудбал, џогирање, патека и терен, возење велосипед, планинарење, пешачење, тренинг, вежбање во теретана, бодибилдинг, / кревање тегови, перформанси или кој било друг вид физичка активност, но исто така погоден За Денот на Благодарноста, Божиќ, забави, забави, состаноци итн., сите прилики можат да бидат прилагодени за носење. ☞Совршен подарок : овие машки панталони се одличен избор за подарок за вашиот татко, сопруг, син или пријател.Без разлика дали станува збор за роденден, годишнина, Божиќ, Денот на Благодарноста, подарете му подарок што ќе сака да го користи секој ден. ☞Целосна големина и квалитетна услуга : Повеќето машки панталони на полицата се со Азиска големина, можете да изберете поголема големина при изборот, што ќе ја задоволи големината што обично ја избирате, специфичното може да се однесува на табелата со големини за избор.Ако имате какви било прашања за време на процесот на купување, слободно контактирајте не и ние ќе ви се вратиме што е можно поскоро.

Спецификацијата