.

Дома Градина Ѕид Виси Знак Дрвена Плоча Приврзок Совршен Подарок Ноќта На Вештерките Партија Декорација Тиква Череп

Дома Градина Ѕид Виси Знак Дрвена Плоча Приврзок Совршен Подарок Ноќта На Вештерките Партија Декорација Тиква Череп

DEN 255.84

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Висечкиот знак За Ноќта на Вештерките не само што го исполнува ѕидниот простор и додава малку фантастичен декор за вашиот дом, туку и ве одржува да уживате во Денот на сите Светци. 2. За вашите пријатели и семејство кои се преселуваат во нов дом, или како подарок за одмор, роденденски подарок, да ја споделат радоста со нив, нашиот знак за врата За Ноќта на Вештерките ќе биде најдобриот избор. 3. Знакот за закачување на ѕидот е изработен од дрвен материјал кој е подебел и посилен. Безбеден и издржлив за употреба, заштита од сонце и против избледување. 4. Нашиот знак за врата за украсување На Ноќта на Вештерките е погоден за закачување во затворени простории и на отворено, како украсување дом, опседната куќа, влезната врата, забава или каде сакате. 5. 34 х 12см, 29 х 17,5 см опционално, соодветната големина и распоред може да го направат целиот изглед подобар за да одговара на целата ваша декорација за Ноќта на Вештерките. Спецификација : Материјал : Боја На Дрво : Повеќебојна Големина На Производот : 34 х 12см, 29 х 17,5 См Тежина На Производот : 53гр, Вклучен Е 58гр Пакет : 1 х декорација На Висечки Знак За Ноќта на Вештерките. безбедно. Совршен Подарок.

Спецификацијата