.

Smrinog Реверзибилен Dc Контролер За Брзина 12V24V36V48V60V Мотор Возач PWM Контролер

Smrinog Реверзибилен Dc Контролер За Брзина 12V24V36V48V60V Мотор Возач PWM Контролер

DEN 335.84

Достапност
Достапно за нарачка

Спецификации : . Влезен напон : DC9-60 V. Излезен напон : Линеарно оптоварување. Излезна струја : 0-20А. Континуирана моќност : 12600 W . Тип на регулирање на брзината : прилагодете го протокот. Режим на брзина : потенциометар (линеарен). Опсег на брзина : 0-100% . Контролна фреквенција : 25 KHZ. Напред пресврт : поддршка. Погоден за мотор : еднонасочна четка. Дупка за монтирање на потенциометар : 7мм. големина На Производот : прибл. 92*50*36мм/3.62*1.96*1.41". Нето тежина : прибл. 145гр.централно растојание : прибл. 104мм. Забелешка : . Ве молиме дозволете 1-3мм се разликува поради рачно мерење. Поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодариме за разбирањето. Вклучени : . 1 x PWM Контролер Smrinog Реверзибилен Dc Брзина Контролер 12 V24 V36 V48 V60 V Мотор Возач PWM Контролер.

Спецификацијата