.

Гарденри Сребрена Моќност Близнак XL Кревет Рамка, База 39x80x6

Гарденри Сребрена Моќност Близнак XL Кревет Рамка, База 39x80x6

DEN 559.84

Достапност
Достапно за нарачка

Забелешки : 1. Купувачите не смеат да препродаваат користејќи го името на брендот Саутерленд.2. Саутерленд се обврзува на време на ракување од 9 работни дена.3. Насловот прикажан на сликата не е вклучен.ЗОШТО ПРИЛАГОДЛИВ КРЕВЕТ?Нашите Системи За Спиење Inmotion® lifestyle создаваат сопствено искуство со спиење со ултра тивки мотори, еден од највисоките капацитети за подигнување во индустријата со повеќе програмабилни опции.Квалитетна Изработка капацитет за подигнување од 800 фунти Ултра Тивки Мотори слободен пад безбедносни дизајни поддржува Здравје и Благосостојба Удобен сон во приспособени позиции Помагаат при болки во зглобовите И грбот подобрени опции за работа и слободно време рачно изработени Во САД Сите наши производи Се произведени Во Сад Најдобри Во Класа 3/5/20 Гаранција Што Го Прави Право Гаранција За Inmotion® Системите За Спиење во Животниот стил се совршени за оние од вас кои работат во кревет или имаат Партнери Со Различни Потреби За Спиење.Достапно на сите модели : ултра Тивки Мотори нула Дозвола слободен пад безбедносен дизајн опции за висина На нозете Најдобра национална гаранција Одговара на повеќето наслони И подножјасребрена Серија (С-86)• Прилагодливост На Подигнување На Грбот И Нозете• Безжичен Далечински Управувач На Рацете• Контрола На Безжична Рака Со Позадинско Осветлување• Вградена Фенерче• Масажа На Грбот И Нозете На 10 Нивоа со тајмер и 5 Бранови обрасци• 1-допрете Рамно копче• 2 програмабилни поставкинајтивката, Најбрзата, Најсилната И Најтрајната Достапна Подлога За Прилагодување. Произведено во САД од домашно произведени суровини со ангерман дизајниран и произведен погонски и моторен систем. Дизајниран за 850# товари кога повеќето се изградени за 650#. Погонски систем тестиран за 200 циклуси, додека повеќето се тестираат за 20 циклуси.Тивко. Безжичен далечински управувач. Подигнување на главата и стапалото. Нулта гравитација претходно поставена. Одете рамно претходно поставено. Фенерче на Далечински Управувач со копчиња со позадинско осветлување. Двојна масажа со претходно поставени поставки за бранови и бранови. Градинарски G94 Inmotion Злато Моќ Близнак XL Кревет Рамка, База 39x80x6.

Спецификацијата