.

Дозвола За Заштеда На Fall

Дозвола За Заштеда На Fall

DEN 348.80

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Модна Наметка Издолжување Бањарка Одржувајте Топол Ревер Ист Стил За Мажи и Жени Карактеристики На Долги Ракави : 1.Ставете го вашето тело во тотално опуштен статус, појас со висока еластичност. 2.Ултра чувство, секое вредно разгледување на дизајнот. 3.Се фокусира на совршена долна облека за вас 4.Ве прават супер секси и заводливи. 5.Служат како ноќна облека, а исто така и стимулативен комплет за сексуалниот живот на двојките. Сезона : Зима,, Пролет : Жени, Менокација : Дома, Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Долги Ракави : Фитинзи тура до големина дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно перење, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска наметка. Големина : Л Големина. : Голема Должина : 113см/44.49" Биста : 110см/43.31 "Ракав : 55см/21.65" . Големина : XL Големина. : Х-Голема Должина : 115см/45.28 "Биста : 118см/46.46 " Ракав : 57см/22.44" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Голема Должина : 117см/46.06 "Биста : 126см/49.61" Ракав : 59см/23.23 " ткаенината е удобна, мека и пријателска за кожата. Долгите ракави доаѓаат до зглобот, не толку долго што се чувствуваат непријатно. Лабав стил, не премногу тесно чувство порелаксирано. Погоден за носење во пролет, лето, fall и зима. Погоден за секојдневен, дома, забава и друга пригода.

Спецификацијата