.

Џаспи Кинеска Нова Година Декорација Отстранлив Фестивал Антитетички Двојник Фу Збор Врата Прозорец Налепница

Џаспи Кинеска Нова Година Декорација Отстранлив Фестивал Антитетички Двојник Фу Збор Врата Прозорец Налепница

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики : 1. Пакетот Вклучува : 2 x двојки, 1 x банер, 2 x fu знаци, 2 x зајакот налепница. Овој комплет за декор на пролетниот фестивал е отпечатен со слатки зајаци и поволни обрасци, што претставува добри желби за следната година. 2. Врвен Квалитет : Овој кинески новогодишен комплет за украсување е изработен од издржлива обложена хартија, која е со светли бои и не е лесна за бледнеење. Овие декорација сет може добро да ги красат вашиот дом, и добредојде на следната година. 3. Лесно За Украсување : овој комплет за двојки За Пролетен Фестивал е лесен за употреба, само залепете ги на рамна метална површина како што се прозорец, врата итн. Исто така, можете да ги симнете лесно и брзо. 4. Кинеска Традиционална Декорација : кога се приближува пролетниот фестивал, многу семејства ја украсуваат својата куќа со лепење двојки, закачување транспаренти, закачување хартиени фенери, стап фу карактер украс за да донесат повеќе празнична атмосфера и да изразат најдобри желби за нова година. 5. Подарок на фестивалот : Кинеските двојки се симбол на поволност, радост и среќа. Можете исто така да го испратите како фестивалски подарок за вашиот пријател, прославувајќи ја кинеската нова година заедно. Посакајте им на сите среќно семејство, добро здравје и богатство пари. Спецификација : Материјал : Боја На Производ Од Хартија : Повеќебојна Големина На Производот : Двојка : 118 х 20см Банер : 50 х 20см Фу Карактер : 31 х 31см Налепница За Зајак : 17 х 29см Тежина На Производот : Вклучен Е 200гр Пакет : 1 х Кинески Двојки Поставете Џаспи 2023 Кинеска Новогодишна Декорација Отстранлив Фестивал Антитетички Двојник Фу Збор Прозорец Налепница.

Спецификацијата