.

Женска Секси Еднобојна Чипка Собирајќи Триделен Секси Костум

Женска Секси Еднобојна Чипка Собирајќи Триделен Секси Костум

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 66-90см/25,98-35,43" Половината : 62-92см/24,41-36,22" Хип : 84-88см/33,07-34,65"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 70-94см/27,56-37,01" Половината : 66-96см/25,98-37,80" колк : 88-92см/34,65-36,22"големина : л сад : 8 велика британија : 10 еу : 38 биста : 74-98см/29,13-38,58" половината : 70-100см/27,56-39,37" колк : 92-96см/36,22-37,80"големина : xl САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 40 биста : 78-105cm/30.71-41.34" половината : 73-105cm/28.74-41.34" хип : 96-100cm/37.80-39.37"ГОЛЕМИНА : 2 XL САД : 12 Велика британија : 14 еу : 42 биста : 82-109cm/32.28-42.91" ПОЛОВИНАТА : 76-109см/29.92-42.91" колк : 100-104см/39.37-40.94"големина : 3xl Сад : 14 велика британија : 16 еу : 44 биста : 88-115см/34.65-45.28" Половината : 80-118см/31.50-46.46" Колк : 104-108СМ/40,94-42,52"подлога за градите : ништо дизајнот на овој производ е Порафиниран, додавајќи повеќе забава во вашиот семеен живот. Ако сакате порелаксирано и поудобно чувство, можете да купите една големина. Се препорачува употреба на температура на водата од 30 степени за миење рачно. Различни монитори имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи рачно да ја измерите големината, ќе има грешка од 1-3 cmstyle : секси стилски тип : триделни амбалажи : 1 комплет сезони за долна облека : Четири Сезони Ткаенина : Малку растеглив челичен прстен : нематеријал : Лацелокација : Меден Месец, брачна ноќ, забава за долна облека, пижами, Денот на Вљубените итн. долна облека е изработена од чипка и полиестер,еластична нежна чипка и мрежести материјали, што е удобно и меко за носење, и без грижи ја гребеат кожата. долна облека со длабок В-врат, видлива чаша од тантела, мала декорација на лак во пределот на градите. мини должина со прилагодливи ремени за шпагети помагаат посовршено да ги држите градите, ги истакнува нозете. долна облека е едноставен, но многу симпатичен комплет за долна облека. Чистата мрежа и цветната чипка ја прават оваа флертувачка бебешка кукла да создаде примамлива и илузивна убавина. Чувство прекрасно кога сте во него и многу убаво да се носат за забава со љубовник. Отворен-Назад уникатниот дизајн на овој комплет за супер долна облека може да ја зголеми љубовта на паровите, во жешките ноќи. Совршен за Меден Месец, Денот на Вљубените, Божиќ, Брачна Ноќ и секој посебен момент за вас и вашиот љубовник.

Спецификацијата