.

Athенски женски основен луксузен активен резервоар

Athенски женски основен луксузен активен резервоар

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Наменето да се прелета низ вашиот тренинг, но доволно стилски за да го преземе животот надвор од салата, активниот резервоар на Атлукс го комбинира најдоброто од функцијата и модата. Овој опуштен резервоар за вклопување станува трендовски благодарение на исечените полите на грбот и опашката и ви помага да ве олади и суви со ткаенина за влага. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина S. fit : опуштено. Деколте : деколте за лажичка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Џебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина за влага; Тенк за жени од Атлукс.

Спецификацијата