.

Атлетик работи маица за мажи и големи машки екипи, големини S-4XL

Атлетик работи маица за мажи и големи машки екипи, големини S-4XL

DEN 479.68

Достапност
Достапно за нарачка

Изгледајте добро и почувствувајте се одлично во оваа класична маица со екипаж од атлетски дела. Оваа екипаж е направена со мек прстен што се врти памук и има ребрести јака што ја држи својата форма, што ја прави супер мека и пријатна за секојдневно носење. Карактеристики на ткаенина за влага и заштита од мирис ви помагаат да останете суви и удобни во текот на целиот ден. Оваа маица со кратки ракави е одлично разноврсно парче што можете да го спарите со омилените фармерки или џогери и патики за без напор, обичен изглед. Материјали : цврсти материи : 100% памук; Heathers : 60% памук/40% полиестерски хит. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 'и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : цврсти бои; Карактеристики за заштита на влага и заштита на мирис. Атлетик работи маица со кратки ракави со екипаж за мажи. Атлетик работи маица за мажи и големи машки екипи, големини S-4 XL. Атлетски дела.

Спецификацијата