.

Нитуј Женски Дводелни Облеки, Градиент Боја Врвови За Врзување Со Долги Ракави + Здолниште Со Долг Струк

Нитуј Женски Дводелни Облеки, Градиент Боја Врвови За Врзување Со Долги Ракави + Здолниште Со Долг Струк

DEN 3.00

Достапност
Достапно за нарачка

Женски Дводелни Облеки, Градиент Боја Врвови За Врзување Со Долги Ракави + Здолниште Со Долг Струк. Спецификации. Стил : Мода. Пол : Жени. Тип На Шема : Боја На Градиент. Материјал : Полиестер. Должина На Ракавот : Долго. Големина : Една Големина. Сезона : Лето. Повод : Повик. Пријателски Совети. 1. Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлики според рачното мерење. 2. Ве молиме имајте предвид дека малите разлики во бојата треба да бидат прифатливи поради светлината. Фала. Содржина На Пакетот. 1* Блузи + 1* Здолниште. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Висококвалитетен полиестер, отпорен на абење, мек, лесен и дише. Врвовите и здолништата ви носат удобно искуство со носење. Дизајн : краткиот врв е исклучен од рамото, долгите ракави, врзувањето и папокот. Високо-половината долго здолниште до глуждот. Врвовите и здолништата се градиент бои. Применливи Прилики : женските костуми за здолниште се погодни за коктел забави, дом, плажа, родендени, свадби, излети, патувања и други прилики. Големина : една големина одговара на сите. Врвовите и здолништата може да се совпаднат со сандали на плажа или влечки за да изгледаат елегантно и елегантно, што ќе ви овозможи да се издвоите од толпата. Лесно За Нега : Машинско перење или миење раце. Измијте одделно за да избегнете промена на бојата и боење. Не избелувајте. Пакетот вклучува 1 х врвови + 1 х здолниште.

Спецификацијата