.

Жени Двојна Сомотска Јакна Работна Канцеларија Со Долги Ракави Секојдневно Момче Блејзер

Жени Двојна Сомотска Јакна Работна Канцеларија Со Долги Ракави Секојдневно Момче Блејзер

DEN 56.00

Достапност
Достапно за нарачка

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : М Биста : 102см/40.16" Ракав : 60см/23.62" Рамо : 42см/16.54" Должина : 67см/26.38" Големина : Л Биста : 106см/41.73" Ракав : 61см/24.02" Рамо : 43см/16.93" Должина : 68см/26.77" Големина : XL Биста : 110см/43.31" ракав : 62см/24.41" рамо : 44см/17.32" должина : 69см/27.17" големина : ххл Биста : 114см/44.88" ракав : 63см/24.80" рамо : 45см/17.72" должина : 70см/27.56" големина : хххл биста : 118см/46.46" ракав : 64см/25.20" рамо : 46см/18.11" должина : 71см/27.95" жени двојно гради сомотска јакна работна канцеларија со долги ракави обичен Дечко Блејзеркарактеристики : полиестер,спандексполиестерска обвивка затворањемашина за перење материјал полиестерски спандекс.Мека ткаенина.Се користи Сомотска ткаенина,која открива елегантен шарм во ретро.Карактеристики Оваа јакна доаѓа со целосна постава.Целокупната верзија е едноставна и елегантна.Основни Затворачи На Јака Со Ревер предно копче блејзер јакна за жени, дизајн со едно предно копче, заковајќи шик изглед.Спарете се со овој блејзер совршено прегрнете ги градите и половината,Меки и Удобни за Носење.Појавување со внатрешноста, Маичката е лежерна и, а кошулата е деловна и елегантна.Одлично Со Вашите Омилени Слаби Фармерки хеланки или Чизми итн.Материјал : Полиестернеклин : Јака за Вртење надолу : долга должина на ракавот : Редовна должина шаблони : леопард шаблонстил : Британски стилгендер : Женски Повод : Секојдневен, дневен, свечен, забава, работа, излегување, ноќно излегување, нега на клубови : миење раце ладно, не белило, закачете суво, ниско железо доколку е потребно содржина на пакетот : 1 еез Жени Палто Жени Со Двојни Гради. Сомотска Јакна. Долг Ракав. Работна Канцеларија. Обичен Дечко Блејзер.

Спецификацијата