.

Скиноми Чист Штит Заштитник На Екранот Филмска Покривка За Леново Тинкпад 8

Скиноми Чист Штит Заштитник На Екранот Филмска Покривка За Леново Тинкпад 8

DEN 121.44

Достапност
Достапно за нарачка

Леново Think Pad 8 "Skinomi® Заштитник На Екранот е модерно, високотехнолошко заштитно решение за вашиот lenovo Think Pad 8"чувствителен екран. Изграден од врвен термопластичен уретан кој нема да искине, кине или гребе, заштитникот на екранот е специјално дизајниран да одговара на Леновската Тинкпад 8". Точни исечоци, и прецизно поставување на заштитникот на екранот гарантира дека ранливите области на Вашиот Леново Think Pad 8" се заштитени додека овозможуваат целосен пристап до сите важни функции на вашиот таблет. Филмот е оптички јасен, но обезбедува неспоредлива заштита од гребнатини, гребнатини и други видови оштетувања. Овој револуционерен заштитник на екранот е речиси отпорен на гребење и неуништлив, што го прави практично невозможно гребење и има својства за само-лекување. Покрај екстремната издржливост, Think Pad 8" заштитник на екранот, исто така, поседува слој од обложување отпорен НА УВ што го спречува пожолтувањето на заштитникот на екранот со текот на времето и му дава мазна, нелеплива површина што е во согласност со површината на Вашиот Lenovo Think Pad 8". Доживотна Гаранција За Замена е достапна преку производителот. Скиноми Чист Штит Заштитник На Екранот Филмска Покривка За Леново Тинкпад 8".

Спецификацијата