.

Дуксери Џемпери Со Пуловер Секојдневни Удобни Есенски Модни Облеки Облека Мода Женски Секојдневен Женски Џемпер Со Кружен Врат Со Долги Ракави Печатен Женски Џем?

Дуксери Џемпери Со Пуловер Секојдневни Удобни Есенски Модни Облеки Облека Мода Женски Секојдневен Женски Џемпер Со Кружен Врат

DEN 1.00

Достапност
Достапно за нарачка

Моден Женски Секојдневен Тркалезен Врат Со Долги Ракави Печатен Женски Џемпер карактеристики : 1.Карактеристики : Обични Врвови, Хеџинг,Печатени Врвови,Секојдневни врвови,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза 2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Печатениот дизајн го прави повеќе секси и привлечен за носење. 4. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За, Зима и Пролет. 5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Aut и зимародови : Жени,Девојкаприлика : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерподаток : Печатена Јака : Тркалезен Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Должина На Кратки Ракави : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Женскизелабела големинаурусукеубустовирамномерна Должина81238120см/47,24"86см/33,86"43см/16,93"68см/26,77"големина : Големина на етикетата : ларгеус : 8ук : 12еу : 38биста : 120см/47,24"Рамо : 86см/33,86"ракав : 43см/16.93"Должина : 68см/26.77" Дуксери Џемпери Со Пуловер Секојдневни Удобни Есенски Модни Облеки Облека 2023 Моден Женски Секојдневен Женски Џемпер Со Кружен Врат Со Долги Ракави.

Спецификацијата