.

Антички Класичен Рачен Вентилатор Со Помпон Облечи Костим Бамбус Цвет Печатење Круг Вентилатор Перформанси Материјали

Антички Класичен Рачен Вентилатор Со Помпон Облечи Костим Бамбус Цвет Печатење Круг Вентилатор Перформанси Материјали

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Дизајниран да додаде допир на уметност и елеганција, овој групен вентилатор има цветен дизајн; И кинеската навивачка култура е чекор-по-чекор дел од националната култура, со длабоко културно наследство.Одликувајќи се со преклопен дизајн, овој вентилатор може лесно да се преклопи или отвори; и може да се користи како фотографија или реквизит за танцување за да се додаде убавина.Изграден од бамбус материјал, тој е безбеден и еколошки.Преклопената должина на овој вентилатор е 19,5 см, а проширениот дијаметар е 28,5 см.Овој вентилатор е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.Име на ставка : Рачен Вентилатор : Бамбус Сцена : Дневна Соба, Подарок, Хотел Карактеристики : Цветен Принт, Преклоплив, Класична Големина Детали : Преклопена Должина : 19,5 см/7,68"(Прибл.) Проширен Дијаметар : 28,5 см/11,22" (Прибл.) Забелешки : приврзок бои и стилови се случајни.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Рачен Вентилатор (Полицата Не Е Вклучена) Дизајниран Да додаде допир на уметност и елеганција, овој групен вентилатор има цветен дизајн; И кинеската навивачка култура е чекор-по-чекор дел од националната култура, со длабоко културно наследство. Одликувајќи се со преклопен дизајн, овој вентилатор може лесно да се преклопи или отвори; и може да се користи како фотографија или реквизит за танцување за да се додаде убавина. Изграден од бамбус материјал, тој е безбеден и еколошки. Преклопената должина на овој вентилатор е 19,5 см, а проширениот дијаметар е 28,5 см. Овој вентилатор е погоден за дома, домаќинство, студентски дом, канцеларија итн.

Спецификацијата