.

Лументо Дами Две Облека Еластична Половината Блузи+Дното Постави Еднобојна Клубска Облека Удобна Светка Портокалова

Лументо Дами Две Облека Еластична Половината Блузи+Дното Постави Еднобојна Клубска Облека Удобна Светка Портокалова

DEN 1.67

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Плус Големина Женски Спортски Дуксер, Женски Џогер Комплет, Тренерки, Дводелна Облека Тип На Шема : Еднобојна, Светка, Кроп Топ, Ружирано Дно Боја : Розова, Жолта, Црвена, Виолетова, Црна, Сина, Розова Црвена, Небесно Сина, Портокалова : С, М, Л, XL,2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% полиестер,5% Спандекс Половината : Еластична Должина На Половината : Долга Сезона : Пролет, Fall, Зимски Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Јога, Теретана, Клуб, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Пливање, Работа.Карактеристики : 1. Ткаенина : Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење. Овие Пролетни Есенски Тимови се Направени од Полиестерски Ткаенини. Ласкање На Повеќето Типови На Тело. Класична Гардероба Главна Тренерка.2. Дизајн : Секојдневен И Лабав Салон. Еластичниот Дизајн На Половината и Врвката Ве Прави Да Изгледате Опуштено и Посебно во Толпата.3. Карактеристика : Женски Комплет За Џогер Со Опуштено Вклопување, Комплет Тренерки Со Долги Ракави, Комплет За Дуксери Со Висок Струк Со Врвки За Дами, Меки и Удобни.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневен, Забава, Филмови, Плажа, Улица, Дом, Одмор, Патување, Запознавање, Трчање, Џогирање, Работа.5. Совршено За Да Се Совпадне Со Патики, Спортски Чевли, Сандали Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 x Култура Топ1 x Долг Панталон (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Две Парчиња Облека Со Светки, Дуксер Со Долги Ракави, Комплет Спортска Облека За Пролет Fall. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Пријателска За Кожата и Еластична, Удобна за Вашата Кожа Во Пролетна Зима. Дизајн - Овој Есенски Комплети За Тренерки Вклучува Дуксери Со Долги Ракави и Панталони Со Висок Струк Со Светки, Дизајн Со Цврста Боја, Лабави Панталони, Нога Со Зрак, Останува Ладно И Свежо. Повод-Женските Дводелни Костуми Со Светки Се Совршени За Вечер, Забава, Коктел, Клубска Облека, Внатрешни Или Надворешни Спортови Се Релаксираат и Секојдневни. Мерење-Ве Молиме Трпеливо Прочитајте Ја Табелата Со Големини За Да Ја Пронајдете Совршената Соодветна Тренерка Пред Да Нарачате.

Спецификацијата