.

Женски Маици Зунфео-Пуловер В Печатени Симпатични Едноставни Врвови Велигденски Подароци Маици Со Кратки Ракави Жолта 8

Женски Маици Зунфео-Пуловер В Печатени Симпатични Едноставни Врвови Велигденски Подароци Маици Со Кратки Ракави Жолта 8

DEN 335.68

Достапност
Достапно за нарачка

Зунфео Женски Маици-Пуловер Печатени Слатки Едноставни Врвови Велигденски Подароци V Вратот Кратки Ракави Маици Жолта 8 посветени сме на обезбедување квалитетна услуга на нашите клиенти, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. Овде ќе најдете удобни и елегантни женски блузи, секојдневен џемпер, удобни дуксери, лабави тексас јакни и многу повеќе, ние сме совршени. избор за дополнување на вашата гардероба! Премиум Услуга : 30-ДНЕВНА Заштита На Купувачот.Враќање И Гаранција За Враќање На Парите! Значи, можете да ги купите нашите женски врвови со доверба! Изберете ги нашите женски врвови, не можеме да ви дозволиме да имате грижи!!! Совет : за да избегнете губење време, внимателно проверете ја вашата големина пред да ја купите. Ви благодариме за поддршката и разбирањето. Големина Табела : (8 )Големина : И Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 40.16 "Ракав : 6.69" Должина : 25.98 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 42.52 "Ракав : 7.09" Должина : 26.38 " Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 44.88 "Ракав : 7.48" Должина : 26.77 " Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 47.24 "Ракав : 7.87" Должина : 27.17 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 49.61 "Ракав : 8.27 " Должина : 27.56". Дополнителни Спецификации : Бои : Жолта Големина : 8материјал : 95%Полиестер, 5%Спандекс Пол : Женска Сезона : Пролет/Лето/Style Стил : Женски Врвови Прилика : Дневно Вклопување : вистинска Големина Дебелина : стандарден метод на Перење : рачно перење во ладна вода, висат или суво Пакување вклучуваат : 1 Женски Врвови. Пребарување на клучни зборови : женски врвови,врвови со плус големина за жени,врвови за вежбање за жени,блузи за култури за жени,врвови за корсети за жени,блузи за жени,женски врвови облечени секојдневно,блузи за култури,секси врвови за жени,летни врвови за жени,слатки врвови за жени,женски блузи за тенкови,блузи за рамо за жени,блузи за тенкови,блузи за излегување,врвови за туника за носење со хеланки,бели блузи за резервоари жени,Женски Летни блузи,женски блузи за вежбање,блузи за тенкови,кошули за жени,преголеми маици за жени,маици за жени,дуксери за вратот на екипажот,породилни кошули,женски кошули,западни кошули за жени,валентински кошули за жени,маици за жени,фланелни кошули за жени,женски блузи и блузи облечени,блузи за жени мода 2022,женски блузи, маици и блузи,бела блуза за жени,дами блузи и блузи.

Спецификацијата