.

Б91хз Плус Големина Женски Врвови Женски Букви Печатење О Врат Врвови Со Кратки Ракави Маица Со Тркалезен Врат Печатена Лабава Блуза Туника Плус Големина Црна, М

Б91хз Плус Големина Женски Врвови Женски Букви Печатење О Врат Врвови Со Кратки Ракави Маица Со Тркалезен Врат Печатена Лабава

DEN 247.68

Достапност
Достапно за нарачка

Плус Големина Женски Врвови Женски Букви Печатење О Врвови На Вратот Маица Со Кратки Ракави Со Тркалезен Врат Печатена Лабава Блуза Туникрода : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Краток Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Четири Сезони. Што добивате : 1 Компјутер Женски Материјал За Блуза : 75% Полистер,25% Спандекс,Удобен Мек, Растеглив и лесен за кожата течен врв од туника. Карактеристика : женски течен летен врв, врв од туника со кратки ракави за носење со хеланки, стил на кукла за бебиња,секојдневни Врвови На Вратот В хенли,цветен принт,раб на возбуда,лабаво вклопување, трендовски и елегантен. Натпревар : овие течни врвови од туника се совршени за носење со фармерки или хеланки во пролет, лето, fall или зима. Повод : облечениот и удобен обичен врв со туника со кратки ракави е совршен за секојдневниот живот, работа, забава,одмор. Ве Молиме Внимателно Проверете Ги Деталите За Големината Пред Да Купите.

Спецификацијата