.

CaComMARK PI Женски Врвови Плус Големина Дозвола Женски Печатени Круг Вратот Блуза Повик Средна Должина Ракав Маица Жолта

CaComMARK PI Женски Врвови Плус Големина Дозвола Женски Печатени Круг Вратот Блуза Повик Средна Должина Ракав Маица Жолта

DEN 0.33

Достапност
Достапно за нарачка

Женска Печатена Лабава Маица 3/4 Ракави Блуза Кружен Врат Секојдневни Врвовикарактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Многу кул за носење многу ново за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен решеткастил : Секојдневен, Должина На Ракавот : 3/4 Јака За Ракави : Тркалезно Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина.Usukeubustsleevelengthxxxx-Големи 121642124cm/48.82"52cm/20.47" 72cm/28.35 " Големина : XXLSize. : XX-Large US : 12 UK : 16 EU : 42 Bust : 124cm/48.82"ракав : 52cm/20.47 " Должина : 72cm/28.35" Плус Големина Женска Облека Летен Клиренс. Женски Летни Обични Кошули Дозвола. Женски Блузи 3/4 Ракав Дозвола; Женски Кошули Краток Ракав Дозвола.

Спецификацијата