.

Зунфео Обични Врвови За Жени Лабави Удобни Врвови Со Долги Ракави V - Вратот Цврст Клиренс НА Блуза - Зелена 2XL

Зунфео Обични Врвови За Жени Лабави Удобни Врвови Со Долги Ракави V - Вратот Цврст Клиренс НА Блуза - Зелена 2XL

DEN 3.33

Достапност
Достапно за нарачка

Зунфео Обични Врвови За Жени Лабави Фит Удобни Врвови Со Долги Ракави Цврст Клиренс На Блуза-Зелена 2xl [Совети] : за да избегнете одложувања за вас, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини пред да купите!!! Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте го продавачот. Ќе се потрудиме да ви помогнеме. [Услуги На клиентите] : ние нудиме 30-дневна бесплатна услуга за враќање за секој клиент. Нашите производи можете да ги купите со доверба. Карактеристики : изработен е од материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.Многу кул за носење многу ново за изгледот. Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Сезона : Четири Сезони Пол : Женска Пригода : Дома, Дневен Материјал : 60%Памук,40% Ленен Стил : Секојдневен,Моден Ракав Должина : долга Јака Со Ракави : V-Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Врвови. плус големина врвови за жени. излегување врвови за жени. блузи за жени 2023 година. секси врвови за жени. женски врвови облечени секојдневен. слатки врвови за жени.

Спецификацијата