.

Девојки Божиќно Печатење Врвна Стаклена Капа Обична Блуза Со Долги Ракави Темперамент Пуловер Врвни Дуксери Без Качулка

Девојки Божиќно Печатење Врвна Стаклена Капа Обична Блуза Со Долги Ракави Темперамент Пуловер Врвни Дуксери Без Качулка

DEN 2.00

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : S Биста : 100cm/39.37" Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 63cm/24.80" Должина : 68cm/26.77" Големина : M Биста : 106cm/41.73" Рамо : 47.5 cm/18.70" Ракав : 64cm/25.20" Должина : 70cm/27.56" Големина : L биста : 112см/44.09" рамо : 49см/19.29" ракав : 65см/25.59" должина : 72см/28.35" големина : xl Биста : 118см/46.46" рамо : 50.5 см/19.88" ракав : 66см/25.98" должина : 74см/29.13" големина : Xxl биста : 124см/48.82" рамо : 52см/20.47" ракав : 67см/26.38" должина : 76см/29.92" Дуксер За Жени Графички евтини xxl. Поштенски Дуксери За Жени Памук. Женски Дуксери Дозвола Продажба. Поштенски Дуксери За Жени Трендовски.

Спецификацијата