.

Женски Врвови Печатење Партија Основни Лабава Блуза Кошула Кошули За Жени Кошула На Жени Технологија Кратки Жени Трчање Кошула Долги Ракави Женски Вратот Блузи До

Женски Врвови Печатење Партија Основни Лабава Блуза Кошула Кошули За Жени Кошула На Жени Технологија Кратки Жени Трчање Кошула

DEN 0.67

Достапност
Достапно за нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ : Кружен врат, краток ракав, печатење, симпатична графичка, секојдневна маица за жени или тинејџерки.ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : овие женски врвови се направени од висококвалитетен полиестер кој е удобен и дише, доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Препорачано миење раце во ладна вода, не сушете ја линијата. ПРИМЕНЛИВА СЕЗОНА : погодна за летни сезони, облечете го овој врв во оваа прекрасна сезона, правејќи ве удобни и убави.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом, забава, состаноци, шопинг и многу прилики.ПОЛ : жени или дами, Задолжителни Женски Врвови во Вашата Гардероба.Големина шема : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 17.5 cm/6.89" Должина : 63cm/24.80"Големина : М Биста : 100cm/39.37" Рамо : 45cm/17.72" Ракав : 18cm/7.09" Должина : 65cm/25.59"Големина : L Биста : 104см/40,94" рамо : 46см/18,11" ракав : 18,5 см/7,28" должина : 67см/26,38"големина : xl Биста : 108см/42,52" рамо : 47см/18,50" ракав : 19см/7,48" должина : 69см/27,17"големина : xxl биста : 114см/44.88" рамо : 48см/18.90" ракав : 20см/7.87" должина : 71см/27.95" големина за : нашата облека е Наменета за Азиска Фигура, ве молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно Мерење, благодарам! (Сите Мерења во См И Ве Молиме Имајте предвид 1см=0,39 инчи.) Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Сопствена Табела Со Големини И Можете Да Ја Најдете На Нашите Слики Или Од Описот. ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА : Женскиот Врв Е Изработен од Мек Полиестер Кој Е Удобен и Дише, Доволно Издржлив за Секојдневно Носење. Препорачано Миење Раце Во Ладна Вода, Не Сушете Ја Линијата. . Облека : Стил Со Фармерки Или Хеланки Во Пролет, Лето или Fall. Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед И Сите Прилики Особено За Канцеларија, Пари, Клуб И Состаноци. Ќе Во Оваа Целосна И Жив Стил Маици. . ПРИМЕНЛИВА СЦЕНА : Одлична За сите Сезони, Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор И Така Натаму. Оваа Кошула Нуди Шик Привлечност Што Е За Секоја Случајна пригода. СТИЛСКИ ДИЗАЈН : Секојдневна Маица За Вратот, Цврста Блуза Со Кратки Ракави, Симпатичен Принт, Трендовски и Елегантен. Модните Кошули Се Многу Удобни за Носење, Што Е Задолжителен Врв за Секоја Модна Жена или Девојка. . Маици За Жени Лабава Одговара Плус Големина. Женски Маица Графички. Жените Врвови Повик Плус Големина.

Спецификацијата