.

Колиша Дами Туника Блуза В Вратот Маица Ракав Шифон Блузи Лесен Лето Еднобојна Маица Црна Л

Колиша Дами Туника Блуза В Вратот Маица Ракав Шифон Блузи Лесен Лето Еднобојна Маица Црна Л

DEN 1.33

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : Пол : Жени, Дами Стил : Женски Летна Туника Блуза, Жени Шифон Блузи, Жени Обични Маици Тип : Цврста Боја : Црна, Зелена, Сива, Розова, Бела (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин : V Ѓердан : Должина На Колкот Должина На Ракавот : 3/4 Сезона на ракави : Пролет, Летни Прилики : Погоден За Секојдневно Носење, Секојдневно, Забава, Плажа, Улица, Канцеларија, Улица, Одмор, Одмор, Патување, Запознавање, Работни Карактеристики : 1. Ткаенина : 100% Полиестер, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Ви дава Прекрасно Искуство Со Носење.2. Дизајн : Различна Боја За Избор. Тоа Е Задолжителна Блуза за Вашата Гардероба Во Пролет и Лето!3. Карактеристика : Женска Лежерна Лабава Маица, Женска Шифон В Маичка За Вратот, Женски Врвови За Летна Туника.4. Повод : Совршен За Секаков Вид Прилики, Како Што Се Секојдневниот Живот, Секојдневниот Живот, Забавата, Филмовите, Плажата, Улицата, Домот, Одморот, Патувањето, Состанувањето, Работата.5. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате.Содржина на пакетот : 1 Х Жени Летни Врвови (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Маици, Летна Шифон Туника Блуза, Празник Плажа Кошула, Широки Врвови, Краток Ракав Дневна Маица. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Обична Маица За Вратот V, Врвови од 3/4 Ракави, Лабава Маичка, Блуза Со Еднобојна Боја, Трендовски и Елегантен. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Врвови Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар-Врвовите Од Шифон се Комбинираат со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Спецификацијата