.

Модни Жени Обични Печатени Тркалезни Вратот Долги Ракави Блуза Маица Пулвер Врвови

Модни Жени Обични Печатени Тркалезни Вратот Долги Ракави Блуза Маица Пулвер Врвови

DEN 244.64

Достапност
Достапно за нарачка

Модни Жени Обични Печатени Тркалезни Вратот Долги Ракави Блуза Маица Пулвер Врвови. Карактеристики : . Карактеристики : О-Врат ,Печатење, Секојдневна Облека,долг Ракав,Стилски и моден дизајн, Летни секојдневни Врвови.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од ткаенина, лесни меки и удобни. >Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Што добивате : 1пц Жени Врвопис : . Сезона : umn, Зима. Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Стил : Секојдневен,. Должина на ракавот : Полн Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА. Материјал : Изработена од 100% Памук, ткаенината дише, пријателска за кожата и лесна, го одржува вашиот удобен и моден стил во пролет и fall. Прилика : Погоден За спорт, теретана, јога, вежбање, фитнес, трчање, џогирање, на отворено, секаков вид тренинг или секојдневна употреба. Совршен за секојдневен активен животен стил. Натпревари : оваа fall модни дуксери лесно се совпаѓаат со хеланки, фармерки, џогери, спортски панталони, шорцеви и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре, како кошули, резервоар, кроп топ. Едноставно, шик, но никогаш надвор од мода. Паметна Идеја За Подарок За Одмор : дуксер поло маици преголеми маици маици за наставници графички маици тексас кошула долни кошули кошули за вежбање кошули за вежбање ирска кошула кошули за компресија породилни кошули велигденски кошули кошула за денот на свети патрикс хавајска кошула со копчиња надолу кошула ленени кошули препи дуксер кошула за пливање. Достапни се повеќе Стилови : есенски зимски дуксер пролетни врвови женски блузи облечени обични врвови за излегување зелени врвови на корсет врвови за мајчинство од врвовите на рамената дуксер со качулка;пуловер дуксер проегирни врвови трендовски врвови ладни врвови на рамо врвови со биста врвови со пердуви врвови со врвни ракави со светки врвови за капење врвови со решетки врвови со надуени ракави слатки врвови бикини врвот едно рамо Блузи Облечени врвови отворени блузи. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 128см/50.39 "Ракав : 65см/25.59" Рамо : 54.5 см/21.46 "Должина : 74см/29.13".

Спецификацијата