.

Глоквис Женски Краток Ракав Леопард Печатење Туника Блуза Летна Маица

Глоквис Женски Краток Ракав Леопард Печатење Туника Блуза Летна Маица

DEN 184.16

Достапност
Достапно за нарачка

Опис : . Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. Стил : Женски Обични Врвови Кошула Кратки Ракави Пуловер Блузи. Тип На Шема : Цветни/Леопард Печатени, Патент. Боја : Црна, Зелена, Сива, Каки, Сина, Светло Сина, Светло Зелена, Леопард Печатење (Опционално). Големина : S, M, L, XL, XXL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме). Материјал : 95%Полиестер+5%Спандекс. Должина : Должина На Колковите. Деколте : V Вратот. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Сезона : Пролет, Лето. Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа. Карактеристики : . 1. Изработен е од меки и дише материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. 2. Стилски и мода ве прават попривлечни. 3. Совршено совпаѓање со вашето омилено здолниште, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. 4. Овие женски и женски кошули не се само едноставни и исто така совршен завршен допир на секој спортски или секојдневен изглед. Содржина На Пакетот : . 1 х Врвови (Други Додатоци Не Се Вклучени). Совети : . 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. 2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот. 3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Карактеристика : Краток Ракав, Моден Цветен Принт, Секојдневно Лабаво Вклопување, Летни Маици За Туника Со Пуловер Со Патент Против Вратот. Изработен е од меки и дише материјали, доволно издржливи за секојдневно носење. Стилски и мода ве прават попривлечни. Совршено совпаѓање со вашето омилено здолниште, хеланки, црни панталони, тексас фармерки итн. Овие женски и женски кошули не се само едноставни и исто така совршен завршен допир на секој спортски или секојдневен изглед.

Спецификацијата