.

хуаи женски врвови лабава фит женска маица летни кошули со кратки ракави обични v градиент на боја на вратот лабави врвови на блуза бела xl

хуаи женски врвови лабава фит женска маица летни кошули со кратки ракави обични v градиент на боја на вратот лабави врвови на

DEN 239.84

Достапност
Достапно за нарачка

Здраво пријатели, нашата големина Е азиска големина, големината е на малата страна, ве молиме изберете големина што е две големини поголема од вашата вистинска големина.Како Што се : Соединетите Американски Држави (И) = Кина (Л)[Табела Со Големини] : Големина : С Биста : 98см/38,58" Рамо : 40см/15,75" Ракав : 17см/6,69" Должина : 65см/25,59" . Големина : М Биста : 102см/40.16 "Рамо : 41см/16.14 " Ракав : 18см/7.09" Должина : 66см/25.98" . Големина : L Биста : 106cm/41.73 "Рамо : 42cm/16.54 " Ракав : 19cm/7.48" Должина : 67cm/26.38" . Големина : XL Биста : 110cm/43.31 "Рамо : 43cm/16.93 " Ракав : 20cm/7.87" Должина : 68cm/26.77" . Големина : XXL Биста : 114cm/44.88" Рамо : 44cm/17.32" Ракав : 21cm/8.27" Должина : 69cm/27.17 " Женски Маица Лето Краток Ракав Кошули Повик Круг Вратот Боја Градиент Лабава Блуза Блузи ве Молиме проверете ја табелата со големини пред да нарачате. Ако не сте сигурни во големината, Карактеристики : +МАТЕРИЈАЛОТ●женската маичка со кратки ракави е изработена од полиестер. Тој е квалитетен и мек. €КАРАКТЕРИСТИКА}Основни лабави маици женски врвови со тркалезен врат, блузи женска летна кошула со кратки ракави, особено креативен краток ракав. Маица со кружен врат и градиент на боја ве прават уникатни и стилски, совршени за ова лето. €ДИЗАЈН●моден летен лесен врв со удобен стил на пуловер, разноврсен и привлечен. €НАТПРЕВАР●овој врв можете да го усогласите со секојдневни шорцеви, фармерки или мини здолниште. `+ПРИЛИКА оваа камизола е одлична за секојдневна, плажа, датум, секојдневно носење, училиште, одмор, патување, фотографија и на отворено. Специфики на предметот : Сезона : Летен Пол : Женски Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Должина На Градиент Ракав : Дебелина На Кратки ракави : Стандарден Пакет вклучува : 1 Компјутер Женска Блуза ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот И мониторот ве Молиме дозволете 1-3см да се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Натпревар : Лесно Е Да Се Спарите Со Фармерки,Хеланки,Шорцеви,Панталони и Високи Чизми,Совршени за Носење Со Убав Ѓердан За Моден Изглед,Што Ве Прави Да Изгледате Повеќе Стилски и Елегантно. Повод : Погоден За Секојдневно Носење / Патување / Дома/ Одмор/ Шопинг / Улица/ Забава/ Отворено/ Клуб. Најдобрите Подароци За Жените. Нега За Перење : Машинско Перење Во Нежно, Рачно Миење Во Ладна Вода, Сушење На Линија, Не Избелувајте. Почитуван Клиент : за да избегнете избор на погрешна големина, внимателно прочитајте ја етикетата со големина.Забелешка : нашата големина Е азиска големина, азиската големина е помала од Европската големина и големината НА САД.1 инч = 2,54 см, 1 см = 0,394 инчи.Големина : големината На Кина е помала од големината НА ВЕЛИКА БРИТАНИЈА/САД. Ако вашата стандардна големина ВО САД Е L, се препорачува да изберете 2 XL во нашата продавница; ако вашата стандардна големина ВО САД Е XL, се препорачува да изберете 3 XL;Како што се : Сад (S) = Кина (L); Сад (M) = Кина (XL); Сад (L) = Кина (2 XL); Сад (XL) = Кина (3 XL); Сад (2 XL) = Кина (4 XL); Сад (3 XL) = Кина (5 XL).

Спецификацијата