.

Излегување Блузи за Жени Врвови Со Кратки Ракави Блузи Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Градиент Цветен Принт Маици Врвови На Вратот На Екипажот Секојдневни Б?

Излегување Блузи за Жени Врвови Со Кратки Ракави Блузи Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Градиент Цветен Принт Маици Врвови

DEN 319.84

Достапност
Достапно за нарачка

Жени Мода Секојдневен Печатење Круг Вратот Лабава Краток Ракав Маица Врвот Блуза Пуловер Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.Удобно погодно за различни прилики. 4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Целата Сезона. 5.It може да се мие,повтореното перење не влијае На Сезоната на употреба : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Обичен Материјал : Тип На Полиестерпетер : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : Кратка Јака За Ракави : Тркалезна ѓердан : Редовно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenените Ја Зголемуваат Големината.Usukeubustsleeveshoulderlengthlarge81238103cm/40.55"21cm/8.27" 41cm/16.14 "71cm/27.95" Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 103cm/40.55"Ракав : 21cm/8.27"Рамо : 41cm/16.14"Должина : 71cm/27.95" СЕЛОНЕ Излегување Блузи За Жени Блузи Со Кратки Ракави Обични Маици Маици За Пуловер Врвови Градиент Цветен Принт Маици Врвови На Вратот На Екипажот Секојдневни Блузи лесна нега ПУЛОВЕР ЗА дишење ЖОЛТО L. EVERV_ МОДА € чекор во лето со нашата колекција на стилски и трендовски врвови за жени. Прифатете ја топлината и сонцето со нашиот внимателно куриран избор на летни врвови кои се дизајнирани да ве одржуваат ладни, удобни и без напор шик. Option_ опција истражете низа лесни ткаенини што дишат и дишат, вклучувајќи памук, лен и шифон, кои се совршени за летната сезона. Останете ладни и опуштени дури и во најжешките денови. ☀€Должини На ракавите ● нашите летни врвови имаат различни опции за ракави, вклучувајќи без ракави, кратки ракави и трепетни ракави, што ви овозможува да го изберете нивото на покриеност и стил што одговара на вашите желби. ☀+Деколте откријте врвови со разноврсни опции за деколте, Како Што Се Вратот, вратот или вратот на бродот, кои ги подобруваат вашите природни карактеристики и создаваат ласкава рамка за вашето лице. Colors ● бои И Дезени} Најдете блузи Со стилски и во тренд дизајни, како што се цветни принтови, тропски дезени или живописни бои, кои ја доловуваат суштината на летото и додаваат возбуда во вашата гардероба. 【_Натпревар ● Искусете ја разноврсноста на нашите летни врвови, бидејќи тие можат лесно да се облечат нагоре или надолу во различни прилики. Спарете ги со шорцеви и сандали за секојдневен ден на плажа или облечете ги со здолниште и потпетици за ноќно излегување. 【●Уверени дека нашите летни врвови доаѓаат во различни силуети, вклучувајќи течни и опуштени вклопувања, како и поструктурирани и прилагодени стилови. Изберете ја формата што му ласка на типот на вашето тело и прави да се чувствувате сигурни. 【+Дизајн откријте врвови со разноврсен избор на бои, вклучувајќи класични неутрални како бела, црна или морнарица, како и живописни нијанси како корали, тиркизна или сончево жолта, што ќе ви овозможи да го изразите вашиот личен стил и да го прифатите летниот дух.

Спецификацијата