.

Жените Лето Мода Врвот Копче Краток Ракав Хенли Маица Цвет Печатени Повик Кошула Едноставна Облека

Жените Лето Мода Врвот Копче Краток Ракав Хенли Маица Цвет Печатени Повик Кошула Едноставна Облека

DEN 331.04

Достапност
Достапно за нарачка

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 95см/37.40" Рамо : 38см/14.96" Ракав : 20см/7.87" Должина : 70см/27.56" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37" Рамо : 39.5 см/15.55" Ракав : 21см/8.27" ДОЛЖИНА : 71 CM/27.95" големина : l сад : 8 велика британија : 12 Еу : 38 биста : 105cm/41.34" рамо : 41cm/16.14" ракав : 22cm/8.66" ДОЛЖИНА : 72 CM/28.35" големина : xl сад : 10 велика Британија : 14 еу : 40 биста : 110cm/43.31" рамо : 42,5 СМ/16,73" ракав : 23см/9,06" должина : 73см/28,74" големина : Ххл сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 115см/45,28" РАМО : 44СМ/17,32" ракав : 24см/9,45" должина : 74см/29,13" погоден за Сите прилики,секојдневен секојдневен,работен,ПАТУВАЊЕ ИТН.Пол : Женски Лесни И дише, Тенки и елегантни лабави маици.Овие основни врвови можете да ги Спарите под јакна, со фармерки, хеланки или здолниште во пролет, лето, fall и зима. Гардероба што мора да ја имате!Стил : Дневна/Секојдневна Сезона : Пролет, летна пригода : Дневен Стил : Симпатична, лежерна облека : одговара на вистинска големина Женска Маица Модни Облечени Блузи Женски Летни Маици Лежерни Врвови Лабави. Натпревар : со фармерки, хеланки, шорцеви, јога панталони, секојдневни панталони, џемпер синџир, шамија, ѓердан, чизми, потпетици, јакна или палта и така натаму. Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Врвови Од Туника Од Екипажот Лабава Удобна Маичка Блуза Лесна Симпатична Маичка. Женски Обични Маици Со Кратки Ракави Врвовите На Туниката На Екипажот Лабава Удобна Маичка Блуза Лесна Симпатична. Мека и растеглива, дише и удобна за носење.

Спецификацијата